Birim Ağırlık Kovaları

Birim ağırlık kovaları beton ölçüm ve test adımlarında kullanılmaktadır. Bu kovalar içerisine yerleştirilen numunelerin test edilmesi kolaylaşmakta, numune kaybı olmadan test adımının tamamlanması sağlanmaktadır. Ağırlık kovaları hem sıkıştırılmış olan betonlarda hem de taze betonlarda ölçüm adımında kullanılabilmektedir. Ağırlık kovalarının hacimlere göre farklı alternatifleri vardır. Kullanılacak olan numunenin boyutuna uygun bir biçimde seçimin yapılması gerekmektedir.

Ürün Boyutları Nelerdir?

Birim ağırlık kovaları farklı boyutlarda sunulmaktadır. Bu farklı boyutlarda sunulan ürün alternatifleri;

  • 3 litre, 7litre, 10 litre
  • 15 litre ve 30 litre

Birim ağırlık kovaları aracılığı ile kısa bir süre içerisinde ölçüm adımının tamamlanması ve betonun genel standartlara uygun olup olmadığı tespit edilir. Test adımlarının daha kolay bir şekilde tamamlanması adına bu ağırlık birim kovalarının test numune ölçüsüne göre seçilmesi daha doğru olacaktır.

Ürün Teknik Detayları Nelerdir?

Birim ağırlık kovaları modelleri incelendiği zaman temelde şu hususlar dikkat çekmektedir;

  • Test aşamasında herhangi bir sorun meydana gelmemesi için ürün dayanıklı bir çelikten imal edilmiştir.
  • Her türlü test korozyonundan uzak kalması adına gerekli olan önlemler sorunsuz biçimde alınmıştır.
  • Paslanma sürecinde üründe bir sıkıntı meydana gelmemesi için paslanmaya karşı da gerekli olan önlemler alınmıştır.
  • Bir beton numunesinde yer alan boşluk hacmi anında belirlenmektedir. Ayrıca beton yığınının yoğunluğu da bu ağırlık kovaları vasıtası ile tespit edilebilmektedir.
  • Betonun yapıda kullanılmasının öncesinde standartlara uygunluk bakımından test edilmesi genel yapı kalitesi ve dayanıklılığını belirlemektedir.

Birim ağırlık kovaları fiyatları ve sunulan kalite kıyaslandığı zaman elde edilecek olan genel verimliliğin ne kadar yüksek olduğu anlaşılıyor.

Satış Sonrası Destek Fırsatı

Etkin Test Cihazları firmamızda satış sonrası destek de eksiksiz bir biçimde sunulmaktadır. Satış öncesinde istifade etmiş olduğunuz müşteri hizmetleri desteği satış sonrasında da devam e3dtmektedir. Satın almış olduğunuz genel laboratuar ürünleri kapsamında bir sorun yaşadığınız anda firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ürünün nasıl kullanılması gerektiğine dair soru işareti meydana gelmemesi için hem yazılı olarak hem de iletişime geçerseniz reelde destek sunulacaktır.