Balon Joje

Balon Joje materyali çözelti hazırlanması sırasında kullanılmaktadır. Çözelti hazırlanma adımlarında herhangi bir taşma ya da dökülme olmaması için boyun kısmında gerekli olan darlık verilmiştir. Taban kısmı daha geniş ve dairesel bir yapıya sahiptir. Boyun kısmı dar ve üst kısmı ise silindiriktir. Kullanımın çözeltilerin yapısında bir değişim meydana gelmeden kolaylıkla oluşturulması sağlanmaktadır.

Ürün Nitelikleri Nelerdir?

Balon Joje ürün niteliklerine dair dikkate alınması gereken hususlardan bazıları şu biçimde sıralanmıştır;

  • Titrasyon işlemlerinde sıklıkla kullanılır. Çözelti hazırlanması için ideal bir tarzda dizayn edilmiştir.
  • Derişime sahip olan çözeltilerin bir araya getirilmesi, ısıtılması ve soğutulmasında da kullanılır.
  • İçerisine koyulacak olan çözeltinin, kimyasal ya da fiziksel yapısında kaptan kaynaklanan bir değişim meydana gelmeyecektir.

Balon Joje kullanım adımlarında bir sorun meydana gelmemesi adına firmamız tarafından ürün ile beraber gerekli olan bildirimler de yapılacaktır. Kullanımda hangi kıstasların göz önünde bulundurulması gerektiği anında size iletilecektir.

Ürün Ebatları Nelerdir?

Balon Joje fiyatları ürün ebadına göre değişim arz edebilmektedir. Ürünün mevcut ebatları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • 5 ml, 10 ml, 25 ml, 100 ml gibi küçük boyutlu olan alternatiflerin yanı sıra 3000 ml ebadında olan farklı alternatifler de bulunmaktadır. ürün gamının ebat bakımından da geniş olması kişilerin ihtiyaç dahilinde nokta atışı alım sağlamasını mümkün kılar.

Bu hususlar kapsamında seçim adımı tamamlanırken deney aşamasında ihtiyaç duyulabilecek olan farklı genişliklerde materyallerin temin edilmesi çok daha mantıklı olacaktır. Bu şekilde ani gelişen kap ihtiyaçlarında balon joje özellikle çözeltiler bağlamında ihtiyacın karşılanmasını saplayacaktır. Fiyat ve üründen elde edilecek olan performansın sorunsuz bir hal alması için özel bir alt yapı da geliştirilmiştir. Ürün fiyat performans dengesi ile firmamızın bu konuda lider konumda olduğunun da yarıca belirtilmesi gerekiyor.

Model Kullanım Detayları ve Firma Desteği

Balon Joje modelleri kapsamında firma desteği dikkat çekmektedir. Model kullanım adımlarında firma desteği açıklamalar ve püf noktaları ile eksiksiz bir biçimde yapılır. Etkin Test Cihazları firması olarak ürün kullanımında teknik destek ve garanti güvencesi de sunuyoruz.