Cam Balon

Cam balon laboratuarlarda en sık kullanıma alınan ve çok fonksiyonlu materyallerdendir. Çözelti oluşturulması için kullanılır. Aynı zamanda oluşturulan çözeltinin ısıtılması gibi alanlarda da kullanılabilmektedir. Farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Bu nedenle kendi ihtiyaç alanınıza ve numune miktarına göre seçim yapılması gerekmektedir.

Cam balon satış adımında müşterilere sunulan tüm materyallerin global ve ulusal standartlara uygun bir biçimde hazırlanmış olması ayrıca memnun etmektedir. Cam balon üretiminde kullanılan malzemeler birinci kalitedir. Uzun ömürlü bir kullanım için ideal bir duruş sergilemektedir. Ürünün kullanım detaylarına dair tüm bilgilendirmeler firmamız tarafından size bildirilecektir.

Ürün Nitelikleri Nelerdir?

Cam balon ürün nitelikleri ve tasarımına dair dikkate alınması gerekenler;

  • Ürünün taban kısmı adından da anlaşılacağı gibi küresel bir balon şeklindedir.
  • Üst kısmında ise mezüre benzer silindirik bir aksam bulunmaktadır.
  • Ölçümlü bir biçimde sıvıların muhafaza edilmesi ve oluşturulması için üründe numaralara da yer verilmiştir.
  • Kimyasal reaksiyonlar sırasında kullanılan bu ürün hem ısıtma hem de soğutma işlemlerine uygun şekilde tasarlanmıştır.
  • Sadece tek bir ağızlı değil, çok ağızlı modelleri de vardır.

Ürün gönderimi sırasında kullanım aşamasına dair tüm incelikler tarafınıza bildirilecektir. Bu nedenle kullanım aşamasında talimatlardan kaynaklanan bir sorun meydana gelmeyecektir. Firmamız çok boyutlu bir bilgilendirme adımının tamamlanması için nitelikli bir hizmet vermektedir.

Ebat Seçenekleri Nelerdir?

Cam balon fiyatları ebatlarına göre değişim gösterebilmektedir. Mevcut olarak erişim sağlanabilecek olan ebatlardan bazıları;

  • 250 ml, 500 ml, 1000 ml, 2000 ml ve en büyük alternatif olan 3000 ml arasından bir seçim yapılabilmektedir.

Bu modellerin ebatlarında değişim meydana gelse de genel kalite ve teknik özelliklere dair bir farklılık olmayacaktır. Gönül rahatlığı ile dilediğiniz alternatifi tercih edebilirsiniz. Ebat seçenekleri kullanılacak olan alana ve numune miktarına özel olarak belirlenmelidir.

Firma Satış Sonrası Destek Sunuyor Mu?

Cam balon modelleri kapsamında satın alımın hemen sonrasında sorularınızdan ürün garanti koşullarına kadar anında bilgi alabileceğiniz bir sistem oluşturulmuştur. Etkin Test Cihazları firması olarak müşteri memnuniyetinin üst seviyeye çıkarılması için büyük çaba sarf etmekteyiz.