Cam Beherler

Cam beherler sayesinde sıvı maddelerin hacimleri ölçülebilmektedir. Genişlik bakımından mezürlere göre daha büyük bir alternatif sunmaktadır. Ürünlerde ölçme aşamasında bir sorun olmaması ve net yanıt bulunması için özel bir numaralandırma sistemi geliştirilmiştir. Bu numaralandırma sistemi üzerinden beher içerisine almış olduğunuz sıvının hacmini anında tespit edebilirsiniz. Beher ile alınan ölçümlerde ayrıca bir teyit adımına da gerek kalmayacaktır. Alınan sonucu direkt olarak reel kabul edebilirsiniz.

Ürün Boyut Alternatifleri Nelerdir?

Cam beherler kapsamında boyut alternatifleri de mevcuttur. Gerçekleştirilecek olan deney unsuruna dair en uygun olan ebat tercih edilmelidir. Satışa sunulan aktif olarak erişebileceğiniz ebatlar;

  • 10ml, 50 ml, 100 ml, 150 ml ölçülerinde cam alternatifler
  • 250 ml, 400 ml, 500 ml, 600 ml boyutlarında camdan imal edilenler
  • 800 ml, 1000 ml, 2000 ml, 3000 ml, 5000 ml, 10000 ml gibi daha büyük alternatifler

Cam beherler kapsamında ebadın yanı sıra imal edildiği materyal bağlamında da farklı alternatifler sunulmaktadır. Beherlerde cam ve plastik alternatifler vardır. İçerisine eklenecek olan solüsyonun genel kimyasal özelliklerine uygun biri biçimde ürün seçim adımının tamamlanması çok daha doğru olacaktır. Kullanım amacına uygun olarak materyal seçimi yapılması daha nitelikli olsa da laboratuar ortamında her iki alternatife de yer verilmesi büyük önem arz etmektedir.

Fiyat Ürün Kalitesi Analizi

Cam beher fiyatları ürünlerin ebatlarına göre değişim göstermektedir. Ürünlerin satışa sunulmuş olduğu fiyat aralıkları ile sergilemiş oldukları kalite incelendiği zaman özellikle piyasa lideri bir tutum fark edilmektedir. Fiyat ve ürün kalitesi konusunda kıyaslamalarda garanti verileri ve ürünün standartları ile lider konumda olduğu görülmektedir. Cam beher modelleri yanında ayrıca ürünün nasıl kullanılması gerektiğine dair de bilgilendirme anında sunulacaktır.

Ürün Satın Alımı Sonrasında Destek

Etkin Test Cihazları şirketimizde sadece satın alım sürecine kadar değil, satın alım aşamasının sonrasında da destek sunulmaktadır. Bu destek ile satış adımının sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilmesi, kullanımın kurallara uygun ve garantili tamamlanması için imkan sunulur. Ürünlerde meydana gelen kullanıcı hatasından kaynaklanmayan sorunların da ücretsiz bir şekilde kompanse edilmesi mümkün kılınır.