Cam Mezürler Kullanım Alanları

Cam mezürler aynı zamanda ölçülü silindir olarak da tanımlanmaktadır. Laboratuarlarda kullanılan ve ekseriyet ile her test adımında da ihtiyaç duyulan ekipmanlar arasında bulunmaktadır. Mezürlerin hem cam hem de plastik alternatifleri vardır. Ölçüm yapılacak olan sıvının genel özelliklerine göre hangi mezür türünün kullanımının daha doğru olacağına karar verilmelidir. Üretim aşamasında ölçümün sorunsuz gerçekleştirilmesi adına ulusal ve uluslar arası standartlar göz önünde bulundurularak imal adımı tamamlanmıştır. Yapılan ölçümlerin tekrarlanmasına gerek kalmadan alınan sonuç doğru olarak kabul edilebilir ve sisteme eklenebilir.

Cam Mezür Tasarım Özellikleri ve İşlevi

Cam mezürler laboratuar ortamında sıvının hacminin ölçülmesi sırasında kullanılan, açık ve anlaşılır bir ek ekipmandır. Silindir şeklinde olan bu ekipmanın üzerinde derecelendirme işaretleri bulunmaktadır. Sıvıların hacminin ayrıca bir işleme gereksinim duymadan tespit edilmesi için sıklıkla kullanılmaktadır. Mezürlerin tarafınıza gönderimi sır4asında kullanım püf noktalarına dair gerekli olan bilgilendirme adımı da eksiksiz bir biçimde yapılacaktır. Bu şekilde işlemlerin sorunsuz tamamlanması için uygun alt yapı geliştirilmiştir. Bilgilendirme kullanım püf noktalarına dair tüm bilgilendirmenin anında yapılmasını sağlar.

Ürün Boyut Alternatifleri

Cam mezürler boyut bakımından farklı alternatiflerde sunulmaktadır. Ölçüm yapılacak olan materyallerin ölçüsüne uygun olarak mezür alternatifleri arasından seçim yapılmalıdır. Firmamız tarafından satışa çıkarılan boyut alternatifleri;

  • 10 ml, 25 ml, 50, ml, 100 ml
  • 250 ml, 500 ml, 1000 ml, 2000 ml

Cam mezür fiyatları da sunulan ürün boyutlarına göre değişim gösterebilmektedir. Kullanılacak olan alana ve ürüne göre seçim adımının tamamlanması daha efektif bir sonuç verecektir. Farklı ebatların sunulması ve ürün skalasının geniş tutulması ihtiyaca yönelik ürün satışının daha kolay tamamlanmasını sağlayacaktır.

Satış Sonrası Destek Birimlerinden Faydalanın

Cam mezür modelleri satın alım adımının hemen sonrasında kullanıma ya da cihazın temel özelliklerine dair akla takılan hususlar olursa satış sonrası destek birimimizden yardım alabilirsiniz. Satış sonrası destek birimi aracılığı ile kısa bir süre içerisinde sorunun giderilmesi sağlanır. Etkin Test Cihazları firması olarak kullanıcıdan kaynaklanmayan sorunların garanti kapsamında çözümlenmesini de mümkün kılıyoruz.