Cam Şişeler Organik Kirleticiler İçin

Cam şişeler organik kirleticiler için uygun olarak tasarlanmış olan ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Deneylerde direkt olarak ana madde biçiminde kullanılan kirleticilerin yanı sıra bir de deneyde ürün olarak çıkan kirleticiler de mevcuttur. Her birinin muhafaza edilmesi ve daha sonrasında imhası/kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan şişelerin kullanılması gerekiyor.

Cam şişelerin bu materyallerin ağır kimyasal yapısından olumsuz biçimde etkilenmemesi için özel bir alt yapı geliştirilmiştir. KOK ve POP olarak da nitelendirilen bu organik kirleticilerin sıradan muhafaza kaplarında bulundurulması durumunda kaba zarar vererek etrafa yayılması söz konusu olabilmektedir. Ayrıca şişede muhafaza ederken ürünün tehlikesine dair de bilgilendirmenin yapılması lazımdır.

Ürün Detayları Hakkında inceleme

Cam şişeler organik kirleticiler için tasarlanmış olan bu ürünlerin dayanıklılığı oldukça üst seviyededir. Ürüne dair bilinmesi gereken temel kıstaslar;

  • KOK ve POP adı verilen bileşenlerin doğaya salınması durumunda ham uzun seneler boyunca kaybolmadıkları hem de temas ettikleri alana zarar verdikleri görülmektedir.
  • Bu tür malzemelerin dayanıklı materyallerden imal edilmiş olan şişerlerde muhafaza edilmesi hem deney ortamı hem de doğa için daha doğru bir seçim olacaktır.

Cam şişeler organik kirleticiler için dizayn edilen bu ürünlerin dışında herhangi bir farklı materyal tercih edilmesi durumunda hem deney ortamı için hem de genel manada ekolojik denge için olumsuz sonuçlar meydana gelebilmektedir.

Farklı Ölçülerde Satın Alım Fırsatı

Cam şişeler organik kirleticiler için fiyatları ürün ölçüsüne göre değişim arz edebilmektedir. Bu alanda alım satım fırsatlarının aktif olduğu ebatlar; 250mli 500 ml, 1000 ml, 2000 ml olarak sıralanmaktadır. Cam şişeler organik kirleticiler için modelleri arasından hangi kapasite sizin için daha uygun ise onu seçerek satın alım adımını tamamlayabilirsiniz.

Firma Bilgilendirme Sistemi

Etkin Test Cihazları firması olarak satmış olduğumuz ürünlerin her biri ile alakalı gerekli olan bilgilendirmeler eksiksiz bir biçimde yapılmaktadır. Bilgilendirmelerin yapılmasının yanı sıra hızlı ve güvenli bir garanti desteği de verilmektedir. Ürünlerde kullanıcı kaynaklı olmayan, cihazdan kaynaklanan sorunlar oluştuğu zaman firma sorumluluk alacaktır.