Dijital Termometre Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dijital termometre modelleri sayesinde materyal sıcaklığının sorunsuz şekilde ölçülmesi mümkün kılınmıştır. Hem sıvı hem de katı materyallerin sıcaklıkları daldırmalı olan bu model ile ölçülebilir. Global ve ulusal standartlar göz önünde bulundurularak işlem tekrarlanmaktadır. En kısa süre içerisinde işlem detayları kalite kontrol denetimlerinden geçirilir. Firmamızda bu denetimlerden geçerek onay almayan hiçbir ürün satışa sunulmayacaktır. Ürünlerin her biri ölçüm adımının sadece bir kereye mahsus olarak tamamlanması ile test datasına eklenebilir. Ölçümün ayrıca tekrarlanmasına gerek olmayacak reel ve garantili bilgiler sunulmaktadır.

Kullanımı Kolay Tasarım

Dijital termometre kullanımının kolaylığı memnun etmeye devam ediyor. Sadece sap kısmının ölçülmek istenen alana daldırılması ölçümün yapılması için yeterli olacaktır. Özellikle sıvı ürünlerin sıcaklıklarının ölçülmesi için doğru bir tercih olacaktır. Ölçüm sırasında hata olmadığı gibi ölçümün yapıldığı materyalde de kesinlikle kimyasal ya da fiziksel bir değişime meydan verilmeyecektir. Diğer test adımları ölçümün hemen sonrasında sorunsuz şekilde devam edecektir.

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Dijital termometre ölçüm adımının hemen sonrasında sonuç dijital ekranda belirecektir. Bu şekilde ölçümün sonucunun açık ve anlaşılır bir biçimde tespit edilmesi mümkün kılınır.

  • Ürünün kullanımında sadece 2 adet tuş işleme alınacaktır.
  • Ürün kalibrasyonu yapılmış kullanıma hazır şekilde tarafınıza gönderilir. Bu nedenle ürünün kullanım aşamasında yaşanacak olan akış karışıklıkları da minimize edilir.
  • Minimum eksi 50 maksimum 300 derece ölçüm yapabilmektedir. Birçok deney alanı için yeterli bir maksimum minimum aralığıdır.
  • Ölçüm aşamasında Celsius ölçek kullanılmaktadır.

Dijital termometre fiyatları ürün kalitesine göre oldukça makul seviyededir. Firmamızın tüm ürünlerinde ürün fiyat performans dengesi konusunda tatmin edici biri duruş oluşturulmuştur. Sunulan kaliteye nazaran istenen ücret oldukça makuldür.

Firma Destek Birimleri

Dijital termometre modelleri kişilerin kısa biri süre içerisinde ürün kullanımına dairi anında bilgi almasını da mümkün kılmaktadır. Firma destek birimleri aracılığı ile kısa bir süre içerisinde hem ürünün kullanım püf noktalarına dair bilgi alabilirsinizi hem de ürün kullanımında bir sorun çıkarsa garanti koşullarından faydalanabilirsiniz. Etkin Test Cihazları firması olarak bizim temel önceliğimiz müşterilerin memnuniyetidir.