El Arabası

Yalnız iş yaşamında değil her ortamda evlerde dahi kullanılan ve taşıyamayacağımız yüklerin taşımasına yardımcı olan el arabası ihtiyaçlarımızı karşılamaktan asla vazgeçmeyecek. Açık ya da kapalı alanlarda yük taşıma işleminin gerçekleşmesini destekleyen ürün geniş iç kapasiteye sahip. Ayrıca tutma bölüm sayesinde harcanan enerji minimum seviyeye iner. Oldukça dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen her sektör için bir gereksinimdir.

Yük Taşımadaki Yardımcı

Ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilmek için iç alan kapasitesi yüksek ölçekli olarak tasarlanır, ihtiyaç ve taleplere göre farklı model ve çeşitleri mevcuttur.  Yalnız yük taşımak değil işletmeleri faaliyet alanlarına göre çeşitli iş çözümlerinde de rol oynayan ürün uzun veya kısa taşıma bölümüne sahip olabildiği gibi aynı zamanda geniş ya da dar tekerlekler şekilde tasarlanarak da üretilebilmektedir.

  • Geniş iç kapasite
  • Tutma kolu
  • Tekerlekli
  • Demir, plastik ya da metal
  • Kaldıraç prensibi

Üretim materyali kullanım alanına göre farklılık gösteren el arabası modelleri genellikle demir, plastik ya da metal yapılardan meydana gelir.

Tek Yönlü Dayanak Noktasına Sahiptir

Kaldıraç prensibi ile imal edilen alet ekipmanlar arasında tek taraflı kaldıraç kategorisinde bulunur eşya ve yük taşımacılığında insanın bir enerji harcamadan yük taşımasını aygıt tekerleğin tasarımı sayesinde tek yönlü dayanak noktasına sahiptir.  Tekerlek kısmı tek yönlü dayanak noktasına sahip olan el arabası tasarımında yer alan kaldırma borusu kullanıcısının yük taşıma esnasında tükettiği enerjiye minimum seviyeye indirir.  Dengeli bir yük yerleştirilmesinin verdiği avantajla her iki kolunda eşit miktarda güç kullanımına olanak sunan arabada yükün sadece bir kenara verilmiş olması ya da daha yoğun şekilde yerleştirilmesi durumunda taşıma işlemleri oldukça zor bir duruma gelir.

Mükemmel Bir Tasarım Eseri

Tutma bölümü ergonomik bir görsel tasarıma sahip olduğu kadar ellerin terlemesini ya da ıslanmasını engelleyen özel bir yapıya sahiptir.  Bu özel yapısı sayesinde eller kaymaz ve bu şekilde yük daha güvenli bir halde taşınabilir. Tekerlekleri hava ile şişirilen ve farklı zeminler üzerinde kolaylıkla kullanım olanağı sağlayan taşıma aracı mükemmel bir tasarım eseri olmasının verdiği avantajla konforlu bir taşıma deneyimi sunuyor. Etkin Test Cihazları olarak tüm el arabası ürün çeşitliliğimiz ile sektörlerin istek ve talepleri doğrultusunda özel üretimler gerçekleştiriyoruz.